Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Iсторія товариства
31.05.2010 : Киев
Відбувся Фестиваль земляцтв.


В суботу 29 травня, у рамках святкування Дня Києва, на Майдані Незалежності в столиці відбувся Фестиваль Земляцтв України. На святі були представлені всі земляцькі організації областей України, що існують в місті Києві.

У заході також брало участь і Товариство «Вінничани у Києві». Програма фестивалю включала в себе офіційне відкриття, концерт з виступами самодіяльних колективів України, конкурси та вікторини, а також прес-конференцію «Асоціації земляцьких організацій», на якій всі присутні могли поставити питання голові Асоціації - Ткаченку В.В. Товариство «Вінничани у Києві» на прес-конференції представляли члени президії В.М. Кононов та М.М. Ільчук.

Кожне земляцтво мало власний намет з унікальним та креативним наповненням. Біля нашого презентаційного намету можна було поспілкуватися з земляками, з членами Президії, а саме з Ільчуком М.М., Кононовим В.М., Татарчуком О.В. та Старинцем О.Г., також ознайомитись з діяльністю Товариства «Вінничани у Києві», отримати сувеніри з символікою, та інші подарунки, надані членами Товариства та Вінницькими талантами.

 Звертань: 2347
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства