Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Iсторія товариства
19.04.2010 : Киев
Толока зібрала земляків.
В суботу, 17 квітня на території національного Музею архітектури і побуту Пирогово відбулась презентація Всеукраїнської екологічно-мистецької програми «Великі земляцькі Толоки» за участю земляцтв областей України в місті Києві. Вперше всі члени Асоціації земляцтв у місті Києві зібралися разом.

У заході також брало участь і Товариство «Вінничани у Києві». Його представляли члени президії Кононов В.М., Старинець О.Г., Крижанівський В.П., члени товариства Демчик В.А., Панасюк Б.Я., Озаренчук Г.П., Дядя В.А., та менеджери секретаріату Піган Анна та Копилова Маргарита.

Суботня програма толоки включала зустріч представників земляцтв, огляд експозицій регіонів, брифінг для журналістів на Співочому полі Музею, а завершився захід - дружнім обідом.

Музей Пирогово являє собою територію, де розміщені не просто будови стародавньої України, але саме розподілені по регіонах об’єкти побуту й архітектури - Полісся, Поділ, Карпати, Наддніпрянщину, Полтавщину, Південну Україну. Тож і представники нашого товариства упорядковували територію та облагороджували «Подільські хати».


Довідка:

Музей народної архітектури та побуту України заснований 6 лютого 1969 року. Це експозиція на природі, архітектурно-ландшафтний комплекс усіх історико-етнографічних регіонів України. Розташований на південній околиці Києва, у Голосіївському районі, поблизу селища Пирогів. На площі 133,5 га зосереджено 275 архітектурних експонатів народного будівництва XVI—XX століть. Садиби з сільськими хатами і господарськими будівлями сформовано з документальною достовірністю та згруповано відповідно до особливостей планування поселень того чи іншого історико-етнографічного і географічного регіону. До музею також були перевезені дерев'яні церкви, вітряки та інші пам'ятки архітектури та побуту.
Толо́ка — українська звичаєва форма селянської взаємодопомоги. Серед традиційних українських звичаїв окремо місце займали звичаї трудові. Наші предки присвячували більшу частину життя наполегливій селянській, господарській праці. І утворили відповідну систему звичаїв. Серед трудових звичаїв, безпосередньо пов’язаних з формуванням громадської думки, а відтак і з функціонуванням трудових традицій була толока. Основу толоки становила спільна безоплатна праця на громадських роботах чи в окремого господаря.

 Звертань: 2313
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства