Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Iсторія товариства
03.11.2008 : Киев
У березні 2007 року розпочала свою діяльність громадська організація «Товариство «Вінничани у Києві».
Громадська організація «Товариство «Вінничани у Києві» була створена рішенням загальних зборів 17 березня 2007 року. Воно об'єднує на добровільних засадах громадян, які народилися у Вінницькій області України та/або певний час проживали на її території.

Метою і завданням Товариства «Вінничани у Києві» є об’єднання зусиль вінничан і вихідців з Вінницької області або тих, які вважають себе такими, для:

• реалізації й захисту своїх правових, соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних і інших спільних інтересів;

• розвитку їх творчої ініціативи та ділової активності;

• сприяння членам Товариства та членам їхніх родин у поліпшенні медичного, побутового й сервісного обслуговування;

• створення зручних умов для спілкування та зміцнення особистих, професійних і творчих відносин між членами Товариства;

• сприяння поширенню їх зв'язків та контактів з населенням і колективами підприємств, установ і організацій Вінницької області, інших регіонів України й держав світу;

• консолідація зусиль членів Товариства та залучення їх інтелектуального потенціалу для вирішення питань соціально-економічного і культурного розвитку Вінницької області і збереженню та збагаченню її історико-культурної спадщини.

Товариство проводить регулярні заходи благодійного, культурного і ділового характеру, зустрічі членів Товариства та організовує їхнє спільне дозвілля. Було багато зроблено для популяризації Товариства у Києві та Вінницькій області, поширення інформації та просування іміджу міста Вінниці і Вінницької області у столиці, встановлення та розвитку контактів із земляцтвами інших регіонів.

Постійно діючим органом Товариства є Президія, виконавчим органом - Секретаріат.

У Товариства «Вінничани у Києві» є власна емблема (логотип).
На емблемі зображені поєднані кружалом герб Вінницької області та символізоване листя каштану, який є неофіційним гербом Києва. Емблема символізує причетність членів Товариства до Вінниччини та столиці України.

За 2 роки діяльності Товариство здійснило низку заходів, зміцнилось чисельно і стало впливовою громадською організацією столиці.

• Ми допомогли: новоствореному перинатальному центру Вінничини, подарувавши кувез для недоношених дітей, що дозволить виходжувати немовлят вагою від 500 грамів; переможцям обласного етапу Всеукраїнських олімпіад відвідати з екскурсією Кам'янець-Подільский та Хотин; Вінницькому національному педагогічному університету, здійснивши передплату періодичних видань; п’яти військовим частинам, яким на День захисника Вітчизни було подаровано сучасні телевізори.

• Ми організували: виставку вінницьких художників Людмили Бондар та Анатолія Гайструка в Києві; науковий семінар для головних акушер-гінекологів районів Вінницької області; вручення дитячої літературної премії “Зміна” талановитим школярам Вінничини.

• Ми брали участь: в святкуванні Дня Києва в 2008 році, представивши Вінниччину серед інших регіонів України у парку Дружби народів. На цьому святі 27 киян – вихідців з Вінниччини подали заяви до вступу в товариство „Вінничани у Києві”; в святкуванні Дня працівників сільського господарства у 2008 році в Вінниці, відзначивши своїми подяками та цінними подарунками за вагомий внесок в розвиток агропромислового комплексу Вінниччини кращих представників цієї професії; в організованій вінничанами акції «Земляцтва єднають Україну» у м. Вінниці, де перебували представники Ради земляцтв областей України.

 Звертань: 2481
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства