Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Iсторія товариства
24.06.2011 : Киев
Підписано Угоду про співпрацю між Київською міською радою, КМДА та земляцтвами областей України та АРК
Підписано Угоду про співпрацю між Київською міською радою, КМДА та земляцтвами областей України та АРК
24 червня відбулося урочисте підписання Угоди про співпрацю між Київською міською радою, Київською міською державною адміністрацією та земляцтвами областей України та АРК.

Предметом Угоди є встановлення партнерських зв’язків, налагодження взаємодії столичних органів влади та Земляцтв областей України з різних питань життєдіяльності міста, організація та проведення спільних заходів, культурно-мистецьких акцій у Києві та регіонах України.

Угодою передбачено створення необхідних умов для діяльності земляцтв областей України та АРК; забезпечення взаємного інформаційного обміну між Київрадою, КМДА та земляцтвами щодо основних питань їхньої діяльності тощо.

Голова КМДА Олександр Попов підкреслив , що об’єднання зусиль сьогоднішніх киян, вихідців з різних куточків нашої держави, задля допомоги своїм краянам одночасно слугуватиме й процвітанню Києва, збагаченню духовності та культури столиці.

Заступник Київського міського голови – секретар Київради Галина Герега відмітила, що підписання Угоди зміцнить дружні стосунки з земляцтвами України і допоможе подальшому розвитку існуючих проектів у науково-освітній та культурній сферах.

Виступаючи від земляцтв України голова “Товариства "Вінничани у Києві", народний депутат України Олег Зарубінський наголосив, що між земляцтвами конкуренції бути не може та висловив думку, що земляцтва, як інститут громадянського суспільства, і надалі відіграватимуть важливу роль в побудові справді демократичного суспільства.

Зустріч завершилася конструктивним та діловим спілкуванням по багатьом актуальним питанням життєдіяльності земляцтв та столиці нашої держави.

 Звертань: 2167
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства