Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Спадщина
07.12.2009 : Киев
Історико-краєзнавча повість "Мервин та Мервинчани", В.А.Демчик
Книгу видано за підтримки Товариства «Вінничани у Києві», яке ставить собі за мету всіляко заохочувати земляків до такої роботи, підтримувати та ініціювати нові ідеї та відкриття.

Ця робота проходить в рамках започаткованого проекту «Спадщина», який за провідну мету має відкрити цікаві сторінки історичної, духовної, природної, архітектурної, культурної спадщини кожного населеного пункту Вінницької області.

Президія Товариства висловлює глибоку вдячність та повагу Володимиру Демчику за таку унікальну та надзвичайно корисну роботу, яка уже сьогодні служить живим прикладом для усіх земляків та бажає, щоб ця повість була не останньою, а навпаки, надихнула його на подальші краєзнавчі пошуки та здобутки.

Більше матеріалу за цією темою ви знайдете за посиланням http://www.vinnychany.kiev.ua/index.php?action=51&t=14&k=171.

 Звертань: 2584
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства