Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Спадщина
08.10.2010 : Киев
Книга «Родинна колиска –Джурин». Автор Олександр Горобець
Представляємо Вашій увазі книгу нашого земляка та члена Товариства Олександра Горобця. "Родинна колиска –Джурин" вийшла у 2008 році і є художньо-публіцистичним твором про рідне село автора - Джурин у Шаргородському районі.

Біографія
Горобець Олександр Олександрович, журналіст, письменник.

Народився 25 січня 1950 року в селі Джурин Шаргородського району Вінницької області. Закінчив факультет журналістики Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка і Вищу партійну школу при ЦК Компартії України.

На роботу в газету прийшов в 16 років, після закінчення школи. Трудився в районній і обласній пресі Вінницької області. З липня 1981 року в редакції газети «Сільські вісті». Власний кореспондент по Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях. Із липня 1982 року по квітень 1987-го – член редколегії, завідуючий відділом сільського господарства газети «Сільські вісті».

Із квітня 1987-го в редакції газети «Правда України»: власкор по Херсонській, Кримській, Одеській областях, спецкор при редактору, завідуючий аграрним відділом. Із 25 вересня 1991 року – головний редактор газети «Правда України». Під керівництвом О. Горобця колишня головна газета України стала першим в незалежній державі центральним виданням, яке оголосило про свою опозиційність до чинної влади на чолі з Л. Кучмою. Друкувала гострі, критичні статті проти владного режиму, який усяко придушував демократію і свободу слова. 1998 року газету протиправно закрито за наказом №7 по Міністерству інформації України (?), головного редактора за надуманими звинуваченнями заарештовано.

4 лютого 1999 року рішенням Верховної Ради України створено тимчасову слідчу комісію щодо з’ясування обставин затримання й арешту головного редактора газети «Правда України», яка набрала найбільший передплатний тираж у незалежній Україні – 632 тисячі примірників. Звільнитися з ув’язнення О. Горобцю вдалося лише за втручання депутатів Європарламенту, особистої участі доповідача Парламентської Асамблеї Ради Європи Ханне Северинсен.

Тривалий час О. Горобець піддавався переслідуванням з боку владного режиму Л. Кучми через його громадянську й журналістську позицію. Тому журналісту доводилося працювати в зарубіжних інтернет-виданнях - ПРАВДА. Ру, Утро. Ру (м. Москва).
2002 року Олександр Горобець видавав приватну газету «Резюме», у 2004-2005 р.р – головний редактор ілюстрованого журналу «Технопарк».

Працював помічником-консультантом народних депутатів України.
Із квітня 2005 року прес-секретар, начальник управління Патронатної служби Міністерства аграрної політики України. З березня 2008 року – помічник Міністра, прес-секретар, директор Департаменту інформаційно-аналітичного та організаційного забезпечення, член Колегії Міністерства вугільної промисловості України. Державний службовець 4 рангу.
Заслужений журналіст України з 1995 року.

Автор публіцистичних, літературно-художніх книжок «Босоніж по битому склу», «Родинна колиска – Джурин», «Свічка на вітрі».
У березні 2010 року в харківському видавництві «АТОС» вийшла друком книжка Олександра Горобця «Заручник спокуси, або Записки гламурного коханця». Як висловилися рецензенти щодо цього твору – «маленький український Декамерон».

Пропонуємо ознайомитися з книгою «Родинна колиска – Джурин» в елктронному варіанті.

 Звертань: 3072
Додатки

«Родинна колиска –Джурин»

Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства