Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Область і райони
22.09.2009 : Винница
Калинівський район
Калинівський район — розташований у північній частині області, яка у фізико-географічному відношенні належить до лісостепової зони. Площа району 1086 кв. км., що складає 4,2 % площі області. Районний центр — місто Калинівка. В районі 58 населених пункти, в яких живе 66,4 тисячі чоловік.

Калинівка — місто районного підпорядкування, розташоване на рівнині Подільського плато вздовж берегів притоки Південного Бугу річки Жердь. Місто розташоване на півдні району.

З 1938 р. Калинівка віднесена до категорії селищ міського типу. З 1969 р. населені пункти Варшиця, Вільхова і Шевченівка об'єднані з Калинівкою і стали її околицями. В 1979 р. Калинівці Президією Верховної Ради України надано статус міста районного підпорядкування.

Станом на 1.01.98 р. в Калинівці проживало 21 тис. чоловік

Цілюща вода Чопової криниці

Калинівський район, мальовничий та загадковий, знову і знову дивує своїми цілющими властивостями та зворушними легендами. Ось одне місце, яке з давніх-давен до цього часу збирає маси людей, зцілює та об’єднує іх віри в одну цілу.
Неподалік села Гущинці Калинівського району знаходиться урочище “Замчисько”. В лісі, у глибокій долині є Чопова криниця, яка відома здавна своєю цілющою водою.
Саме сюди, до Чопової криниці, щороку в день Миколая чудотворця сходяться сотні прочан.
Місцеві жителі твердять, що джерело з помічною водою збирає людей не одну сотню років. Цікавим є і те, що до 1890 року до джерела приходили селяни з с. Гущинець, а потім вони почали запрошувати сюди і мешканців навколишніх сіл.

Калинівський Хрест

На початку липня 1923 року (за переказами людей, саме 7 липня о 5 годині ранку) зі станції Калинівка до села Сальника їхали возом два солдати, які повертались з громадянської війни. Біля повороту стояв дерев’яний хрест висотою 6 метрів, орієнтований на схід. На західному боці хреста була закріплена ікона “Розп’яття з предстоящими”, писана олійними фарбами по металу на східному - ікона Пресвятої Трійці.
Біля хреста зцілилося багато хворих. Одна жінка привела свою сліпу дитину, і після материної слізної молитви біля хреста дитина стала бачити.

Адреса Калинівської РДА
22400 м. Калинівка площа Леніна 1
• Телефон (04333)2-14-63
• E-mail rda_kalynivka@vin.gov.ua

 Звертань: 3021
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства