Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Область і райони
22.09.2009 : Винница
Немирівський район
Площа району – 1293 квадратних кілометри. Населення 55,6 тисяч чоловік. На території району розташовано 94 населених пункти.

Немирівський район розташований в центральній частині Вінницької області, яка відноситься до лісостепової фізично – географічної зони.

З півночі район межує з Вінницьким і Липовецьким районами, зі сходу – Іллінецьким і Гайсинським, з півдня – Тульчинським районом, з заходу – Тиврівським.

Землі Немирівщини пересікають 2 газопроводи: “Дружба”, “Уренгой – Помари – Ужгород” та електролінії.

Рельєф території району пересічений балками і долинами. Клімат помірно – континентальний. Абсолютний максимум температур в районі складає +38 0, абсолютний мінімум – -32°С- 34°С. За рік в районі випадає в середньому 534 – 540 мм. опадів.
По території району протікає річка Південний Буг.

Санаторій "Авангард"

На базі маєтку колишньої княгині Щербатової у 1921 році було відкрито будинок відпочинку “Авангард”, який у 1989 році став санаторієм “Авангард”. Сьогодні санаторій „Авангард” – це багатопрофільний оздоровчий заклад з низкою реабілітаційних відділень: післяопіковим, патології вагітних, пульмонологічним та для потерпілих від аварії на Чорнобильській АЕС.

Санаторій має власні рекреаційні ресурси (радонову воду, кліматичні фактори), численні комп’ютерні діагностичні системи, найсучасніше фізіотерапевтичне устаткування та медичні технології.

Ряд із них є унікальними: плазмофорез, синглетно-киснева терапія, акустичний вібромасаж легень, біоергодіагностику, гірудотерапію тощо.
Також у районі функціонує санаторій-профілакторій “Сокілець” та оздоровчий табір “Дружба”.

Культура

Мережа закладів культури району нараховує 56 клубних установ, в т.ч. районний будинок культури, 1 міський будинок культури, 1 міський клуб, 33 сільських будинків культури та 26 сільських клубів, 55 бібліотечних установ, 1 державний музей “Літературна Немирівщина” та 5 громадських музеїв, 1 дитяча музична школа з двома філіалами. У клубних установах району працює 195 працівників. Книжковий фонд бібліотек району складає понад 900 тисяч екземплярів літератури.

Бібліотеками обслуговується 35 тисяч читачів, в т.ч. 15 тисяч дітей та молоді.

У районі на облік взято 325 пам’яток історії, археології та мистецтва. Досить великим є творчий потенціал для розвитку художньої самодіяльності. При закладах культури працює 12 „народних” аматорських та „зразкових” дитячих колективи.

У районному будинку культури діє 20 клубних формувань, з них 5 колективів працюють з дітьми та підлітками, три з них носять знання „зразкові”. При будинках культури та клубах району діє понад 140 гуртків, в яких бере участь понад 1500 дітей та підлітків. Кращі серед них - це дитячі фольклорні колективи сіл Ковалівка, Мухівці, Вишківці, Сподахи, “зразкові” с. Чуків, хорові колективи, вокальні ансамблі сіл Червоне, Чуків, Никифорівці, Кірово, Рубань, м. Немирів, смт. Брацлав, хореографічні сіл Кірово, Ковалівка, смт. Брацлава, м. Немирів. Також на базі клубних установ району працюють різноманітні клуби за інтересами та любительські об’єднання.

При музеї „Літературна Немирівщина” працює клуб „Сузір’я”, який організовує засідання юних поетів. Для молоді та дітей міста створено громадську молодіжну організацію, „Ритми життя”, яка опікується проблемами дітей та юнацтва, працює у напрямку залучення дітей та молоді до участі у різноманітних масових заходах, організовує та проводить заходи патріотичного, розважального та пізнавального спрямування.

Адреса
22800 м. Немирів вул. Горького 84
• Телефон (04331) 2-09-68
• E-mail rda_nemyriv@vin.gov.ua
• WWW http://nemirov.vinnitsa.com

 Звертань: 1602
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства