Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Область і райони
22.09.2009 : Винница
Піщанський район
Дата заснування району 1966 рік
Територія району 595 кв. км
Населених пунктів - всього 29
із них:
- селищ 2
- сіл 27
Відстань до Вінниці автошляхом 150 км
Відстань до Києва автошляхом 350 км

Туристичні об’єкти району

Панський маєток в с.Чорномин
На території села Чорномин, Піщанського району, Вінницької області, находиться пам’ятка архітектури - палац ХIХ століття побудований в 1820 році, в якому зараз розміщується школа.
На мальовничому пагорбі над селом височить Палац. Його високі стрімкі колони сягають неба і підтримують сріблястий купол будівлі, а може, і всю небесну сферу.

Палац пана Кошарського

Палац побудований у другій половині ХІХ століття, володарем маєтку Г. Кошарським. Наприкінці ХІХ століття володарем маєтку став Г. Ліпковський до 1917 року. У 1918 році палац було пошкоджено. Після ремонту у 1934 році в палаці розташувалась школа. Під час окупації фашистськими загарбниками в палаці знаходився шпиталь. З 1943 року і до цих пір в палаці розміщується школа.
Палац розташований у центральній частині села, в оточенні пейзажного парку, побудований в стилі необорокко. Будинок мурований, потинькований, прямокутний в плані, з трьома ризалітами, одноповерховий, покритий чотирьохсилим дахом, покритий шифером. Фасади розчленовані пілястрами, вінчає стіни профільований карниз.

Адреса Піщанської РДа
24700 смт. Піщанка вул. Леніна 55
• Телефон (04349) 2-14-63
• E-mail rda_pisch@vin.gov.ua

 Звертань: 1545
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства