Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Область і райони
22.09.2009 : Винница
Погребищенський район
Територія Погребищенського району розміщена в лісостеповій зоні центральної частини північної області Придніпровської височини у північно-східній частині Вінницької області. На півночі район межує з Житомирською, на сході - з Київською областями, на півдні з Оратівським та Липовецьким, на заході з Козятинським та Калинівським районами Вінницької області.

Територія району становить 119,9 тис. га або 4,5% території Вінницької області.

Населення району 33,7 тис. чол.
в тому числі пенсіонерів 12296 чол
Всього проживає :
- в міській місцевості 23,5 тис. чол.
- в сільській місцевості 10,2 тис. чол.

Всього зайнято:
- в промисловості 526 чол.
- в сільськогосподарському виробництві 2450 чол.
Населених пунктів всього 63
Із них:
- міст 62
- сіл 1

Туристичні об’єкти Погребищенського району

Погребищенський район пов'язаний історичними подіями, цікавими особистостями. В історії Надросянського краю багато героїчних і трагічних сторінок.
Відгомін віків минулого втілений в пам'ятках архітектури, які збереглися до сьогодення. Це 5 пам'яток архітектури національного значення та 9 місцевого значення.
До пам'яток архітектури національного значення відносяться такі об’єкти: палац графа М.Тишкевича (кінець ХVІІІ ст.) с. Андрушівка, садибний будинок графа М. П. Ігнатьєва (ХІХ ст.), церква-мавзолей (ХІХ) в с. Круподеринці, палац графа А. Тишкевича (ХІХ ст.) в с. Спиченці, церква Св.Параскеви (ХІХ ст.) в с. Старостинці.
До пам'яток місцевого значення належать: пам’ятник морякам, які загинули в Цусімському бою (1914), млин с. Круподеринці (1896 р.), садиба Боровських, флігель, парк, млин (ХІХ ст.) с. Новофастів – флігель, парк, млин, парки (XIX ст.) с. Спичинці, с. Сніжна, м. Погребище, флігель с. Спиченці (XIX ст.)

Адреса Погребищенської РДА
22200 м. Погребище вул. Б. Хмельницького 110
• Телефон (04346) 2-11-50
• E-mail rda_pogreb@vin.gov.ua

 Звертань: 1803
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства