Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Часопис товариства
08.07.2010 : Киев
Концепція проекту
Цей проект має на меті видання щорічного друкованого альманаху обсягом у 248 сторінок, який буде містити інформацію про Товариство, визначні дати та події з життя Товариства.

На його шпальтах будуть розміщені вірші, статті, публікації, повідомлення про наукові досягнення наших земляків, нариси, оповідання, краєзнавчі та народознавчі розвідки, презентації, малюнки а також інформацію про кожного з членів Товариства, а саме невелика біографія та фото.

Також часопис буде містити інформація про Товариство, його історію, хроніку діяльності, проведені акції, проекти, довідкову інформацію, фотогалерею, інтерв'ю з нашими земляками та багато іншої цікавої інформації.

Тому якщо Вас зацікавив даний проект запрошуємо долучитися до його реалізації надсилаючи нам інформацію яка, на Вашу думку, варта уваги, Ваші біографічні дані, невеличку розповідь про себе і фото бажано у електронному варіанті. За додаткової інформацією звертайтесь до секретаріату Товариства.


Контактні телефони:
Секретаріат Товариства "Вінничани у Києві" тел. 494-29-96 або (050) 411 72 15

 Звертань: 2352
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства