Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Часопис товариства
18.03.2010 : Киев
Відбулось засідання організаційного комітету проекту "Часопис Товариства"
18 березня відбулось засідання організаційного комітету, який обговорив питання створення часопису Товариства «Вінничани у Києві».

На засіданні були присутні члени товариства: Валентин Войтенко - перший заступник головного редактора журналу “Вісник податкової служби України”; Броніслав Панасюк - професор Київського національного економічного університету; Василь Туркевич - начальник інформаційно-видавничого відділу Національної опери України; Віталій Ясько - художник, член Національної спілки художників України; Сергій Лавренюк – оглядач газети «Голос України»; Володимир Демчик - заступник директора Київського міського відділення ФСС з ТВП та Микола Чорний – заступник начальника Держжитлокомунінспекції, голова комісії з питань співпраці зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю, в рамках діяльності якої і відбувалась зустріч.

На засіданні обговорювалися питання актуальності та необхідності створення друкованого органу Товариства, розглядалися пропозиції щодо його назви, концепції, структури, змістовного наповнення, формату, тиражу, обсягу, періодичності виходу та питання фінансування проекту.

Членами Товариства було висловлено багато цікавих думок та ідей. В результаті жаркої плідної дискусії було досягнуто консенсусу та були прийняті оптимальні рішення із зазначених питань, окреслені напрямки роботи та погоджені організаційні заходи для підготовки першого номеру часопису.

За задумом членів оргкомітету кольоровий, великий за обсягом часопис журнального формату буде випускатися щороку і описувати хроніку діяльності Товариства, знайомити з його планами, визначними подіями, що відбулися за цей час у житті членів Товариства, міститиме інтерв’ю та біографічні статті, які репрезентують наших земляків у Києві та їх творчість (нариси, оповідання, вірші, краєзнавчі та народознавчі розвідки, презентації, малюнки, тощо), календар подій, визначні дати, фотогалерею, тощо.

Напрацювання організаційного комітету будуть представлені на розгляд Президії Товариства «Вінничани у Києві» для прийняття остаточного рішення по проекту «Часопис Товариства».

 Звертань: 2330
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства