Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Інтерв’ю
03.06.2013 : Киев
Володимир Продивус про підсумки та перспективи українців в WSB
Президент національної федерації боксу підбив підсумки виступів «Українських отаманів» у Всесвітній серії боксу та розповів про плани Федерації на найближчі роки.

- Володимир Степанович, чи задоволені Ви результатом виступу "Українських отаманів" у третьому сезоні Всесвітньої серії боксу?

- Результат відмінний! Ми всі вважаємо, що саме отамани перемогли в цьому сезоні WSB, а рішення деяких суддів у фінальному поєдинку проти "Astana Arlans" були, м'яко кажучи, помилковими. Тому і вийшов у нас такий казус: замість першого місця маємо друге. Вся країна бачила, що ми не програли принципові бої, і там, де ми повинні були перемагати - ми перемагали, але судді виявилися неправі у своїх рішеннях... В українському боксі я, як президент Федерації і член виконкому АІВА, веду активну боротьбу з упередженим суддівством, адже в іншому випадку це може негативно вплинути на розвиток всього нашого спорту. Хлопці цілодобово тренуються, місяцями тримають вагу, роблять по три тренування на день, і обділяти їх несправедливим суддівським рішенням не можна. Навіть самі казахи вибачалися перед нами, говорили, що їм соромно за таке суддівство у фіналі Ліги WSB.

- Протест вирішили не подавати?

- Ми відійшли від цього. За три роки існування WSB було подано багато протестів, і жоден з них не задовольнили. Це велика проблема, але, в той же час, ми розуміємо, що це всього лише третій сезон змагань. Як кажуть, "дитина ще не встигла вирости", а її вже можуть знищити за допомогою різних скандалів. Але я знаю точно, що ряд суддів, які нечесно судили бої і на них писали протести, вже на наступні змагання не були допущені.

- Існує думка, що отаманам не вистачило сильних виконавців у найлегшій та надважкій вазі, нікому було повноцінно підміняти Миколу Буценка та Олександра Усика.

- Хороших боксерів, як правило, завжди не вистачає. Тим більше, формат WSB для нас був новинкою, звідси і абсолютно нова система підготовки, підбору кадрів. Команду ми остаточно сформували практично в останній момент. Справа в тому, що деякі вагові категорії дуже сильно різнилися з категоріями в олімпійському боксі, і завдання підібрати хороших боксерів саме під ці категорії виявилася досить таки складною.

- Чи плануєте ви в наступному сезоні запросити до лав отаманів більше легіонерів?

- Наше завдання - виховувати своїх боксерів. У нас одна з кращих шкіл боксу у світі, і тому ми дамо можливість реалізуватися своїм хлопцям. І щоб кожен громадянин України міг повболівати за земляка, справжнього козака, отамана! Я не проти одного, максимум - двох легіонерів, якщо у нас дійсно не буде вистачати хороших боксерів в певних вагах. Але ідеологія така - всі повинні бути з України. Вони повинні битися за свою країну: по коліна в крові - але ні кроку назад! Так було в цьому сезоні, так буде і в майбутньому. І цей дух я хочу зберегти, адже "Українські отамани" - найкраща, найсильніша, найпотужна, і ... сама скромна команда в світі (посміхаться – прим. авт.).

- Інтернет-простір рясніє заголовками про те, що Василь Ломаченко прийняв остаточне рішення переходити в професіонали. Чи була у вас з ним розмова з цього приводу?

- Скажу так: я завжди був і буду на стороні боксерів. Якщо у них є можливість прогресувати і більше заробляти - я буду тільки радий цьому. Насправді, визначальною є фінансова сторона питання, тому що коли кар'єра спортсмена буде підходити до завершення, він стає нікому не потрібним. І якщо зараз у боксера є можливість заробляти більше завдяки своєму професіоналізму - тримати я нікого не буду. Але пропонувати таким спортсменам кращі фінансові умови я готовий.

- І навіть більше, ніж можуть запропонувати заокеанські промоутери профі-рингу?

- Цілком правильно.

- Є думка, що в разі переходу наших лідерів-олімпійців у професійний бокс, проект "Українські отамани" не буде таким популярним, як сьогодні. Як Ви вважаєте?

- За ці шість місяців всі хлопці виросли в майстерності, і стали вище на десять голів. І я впевнений, що в цій команді, яку ми сформуємо на новий сезон, буде багато хороших боксерів. Що ж до олімпійців, то ми після Ігор у Лондоні спромоглися залишити їх мінімум на рік під Лігу WSB, щоб вони всю збірну підтягнули, в тому числі і морально. Ломаченко, Усик і компанія, свою лепту вже внесли, але якби вони тоді роз'їхалися - український бокс переживав би певний спад. Тепер у них знову є час, щоб подумати. І зараз якраз починається етап нових переговорів.

- Якою буде стратегія отаманів на наступний сезон WSB?

- Ми не знаємо, хто візьме участь у турнірі. Ходять чутки, що Куба заявить два перших складу, Росія представить своїх найсильніших боксерів. Але хочу сказати, скрізь йде підтримка з боку держави, йде фінансове вливання для популяризації цього виду спорту. У нас же поки що всім займається виключно Федерація боксу України, за допомогою тих людей, які допомагають особисто від себе. У тому числі і я.

- Який, якщо не секрет, бюджет проекту "Українські отамани"?

- Бюджет великий. Склад, поїздки, прийом суддів, проживання - все за рахунок інвестора, і платить тільки Федерація. Не кажучи вже про зарплати наших тренерів, боксерів, відпускних для них. Адже штат команди налічує більше 30-ти чоловік!

- Крім Ліги WSB, є ще й класичний олімпійський бокс, а також планується запуск ще однієї серії під егідою АІВА - АРВ, більш наближеною за формулою до професійного боксу. Як ви будете синхронізувати роботу федерації відразу по всіх цих напрямках?

- А я їх не розділяю. У всіх цих версіях боксери битимуться за ліцензії на Олімпійські Ігри. У WSB на кону буде 10 ліцензій, в АРВ - цілих 60. Тобто, я роблю ставку на молодь, у нас багато хороших хлопців. І я впевнений, що через два роки ми побачимо безліч хороших молодих боксерів, які покажуть результат за всіма цими параметрами. Не рахуючи олімпійців, в основному ми брали на WSB другий склад збірної України. І подивіться, як ці хлопці виросли в майстерності! Вони стали сильнішими тих хлопців, які були першими номерами. Так що наше завдання - підготувати збірну України до Олімпійських Ігор, і вибрати кращих серед кращих.

- А як бути з розбіжностями у вагових категоріях?

- Ми піднімаємо, і знову піднімемо це питання на виконкомі АІВА в Казахстані. Однозначно будуть коригування, і ми зробимо наближені правила для всіх галузей нашого боксу.

- Ким буде представлена Україна у Лізі АРВ?

- Презентація цієї нової системи відбудеться в липні 2014 року. У сезоні 2013/14 проведуть тільки пробні і показові поєдинки, а так само розроблять систему завоювання ліцензій на Олімпійські Ігри. До речі, ми ведемо переговори про те, щоб вже в цьому році Ломаченко, Усик та Гвоздик зробили презентаційні бої за форматом Ліги АРВ: вісім раундів по три хвилини. Хочемо організувати ці поєдинки на території України, і моя мрія - зробити це на НСК "Олімпійський". Якщо ми домовимося з боксерами, а ми намагатимемося з ними домовитися, то зробимо все можливе, щоб AIBA підібрала їм гідних суперників, і зробимо яскраве шоу. Було б просто здорово, щоб хлопці ще раз на батьківщині показали красивий професійний бокс, ну а потім вже переходили в профі. Якщо, звичайно, вважатимуть за потрібне туди переходити.

- Як уникнути конфлікту між збірними України в лігах, і куди делегувати найсильніших боксерів: на офіційні чемпіонати Європи, світу, або ж у WSB, ту ж АРВ?

- Це все перехідні етапи. Є олімпійський бокс (три раунди), потім йде WSB (п'ять раундів), наступна сходинка - АРВ (вісім раундів). Я впевнений, що наших боксерів треба поступово готувати до професійного рівня, тому що до 12-раундових боїв спортсмена треба підводити два-три роки. Але головне для нас - Олімпіада! Хто з найсильніших не захоче їхати на Олімпіаду, той сміливо зможе перейти в професіонали. Принаймні, нам за нього не буде соромно. Адже в такому разі українці вже будуть готові до боїв з майстерними мексиканцями та американцями, а не кинуті на амбразуру.

Джерело: Федерація боксу України

 Звертань: 1897
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства