Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Інтерв’ю
21.10.2011 : Киев
Володимир Продивус: «Ми не збираємося зупинятися на досягнутому!»
Президент Федерації боксу України, голова офіційної делегації Національної збірної України у Баку (Азербайджан), Володимир Продивус, підбив підсумки виступу українських боксерів на ліцензійному чемпіонаті світу.

З 22 вересня по 9 жовтня 2011 року в м. Баку (Азербайджан) проходив Чемпіонат світу з боксу, на якому збірна України зайняла перше загальнокомандне місце. Загалом в змаганнях в Баку взяли участь понад 570 спортсменів із 113 країн. Виступ українських боксерів унікальний, адже вони не тільки показали найкращий результат за історію виступів нашої збірної на світовій першості, а й побили світовий рекорд за кількістю золотих нагород, встановлений 1974 року командою Куби.

«Мене переповнює гордість за наших боксерів. Хлопці продемонстрували всьому світу, що на сьогоднішній день їм немає рівних! Чотири золоті, одна срібна та шість олімпійських ліцензій – це фантастичний результат, який, я впевнений, ще не скоро хтось зможе досягнути» - зазначив Володимир Степанович.

Наша збірна повернулася з тріумфом з Чемпіонату світу, а що далі? Які перспективи? Над чим працюєте?
- Наші боксери та їхні тренери провели клопітку роботу з підготовки до світового форуму, за що їм велика подяка! Проте, вже зараз ми маємо притримати свої емоції і розпочати новий етап підготовки наших боксерів до ліцензійних турнірів, на яких ми ще зможемо поборотися за путівки на літні олімпійські Ігри, які пройдуть у Лондоні 2012 року. Ми не збираємося зупинятися на досягнутому!

Яке місце у вашому житті займає спорт?
- Це захоплення на все життя! Спортом займаюся щодня: якщо й не тренуюся особисто, так фінансуванням, - усміхається Володимир Продивус. - Практично щодня хтось звертається, мовляв, хочемо відкрити спортивний зал, .. не вистачає футбольних м'ячів, .. допоможіть купити тенісні столи, .. боксерам потрібна нова форма ... Дістаю гроші: «Тримайте». Роблю це щиро. Я ж розумію, фізкультуру і спорт треба підтримувати не тільки оплесками з трибун.

Як Ви знаходите спільну мову з молоддю?
- Може, хтось і не повірить, але вік на мене не тисне. Серед молоді мені комфортно. Намагаюся розуміти її проблеми. Як старший брат дуже хочу відвести хлопців з вулиці. Нехай скидають свою енергію в спортивних залах, займаючись улюбленими захопленнями.

Володимир Степанович, що Ви відчуваєте, коли завдяки Вам відкриваються нові імена та ростуть спортивні досягнення?
- Відповім просто, - я пишаюся, коли на честь наших спортсменів піднімають національний прапор України і звучить наш державний Гімн. Нинішній результат — тріумф наших боксерів і всього українського спорту. Чотири рази на очах у всього світу був піднятий Державний прапор України та звучав наш гімн. Ми дуже відчули, що нашу країну поважають, з нами рахуються і нас знають. Та й як інакше, якщо з Олімпіади в Пекіні ми привезли одну золоту медаль, а сьогодні із світової першості — вже чотири. Завдання на Олімпіаду-2012 — ще більше чемпіонських перемог.

Ми вже повідомляли читачам, що Президент України Віктор Янукович нагородив спортсменів-переможців, організаторів вітчизняного боксу, тренерів і медичних працівників, що працюють з боксерами, державними нагородами. Це висока відзнака…
- Крім того, дізнавшись, що наші переможці мають побутові проблеми, Віктор Федорович розпорядився терміново виділити їм квартири. На доручення Президента прем'єр-міністр вже вручив спортсменам ордери на житло. Наразі кожному з них запропоновано декілька варіантів квартир на вибір.
Хлопці відверто кажуть, що раніше їм вже декілька разів на найвищих рівнях обіцяли поліпшити житлові умови, та далі слів справа не рухалась. Вони й на цей раз скептично віднеслись до обіцянок. Та Президент слово тримає міцно.
Таке ставлення влади до наших боксерів – не тільки відношення до самих чемпіонів, але й підтримка усього спорту в державі, підтримка молоді, здорового способу життя нації.
За це велика подяка і Президенту Віктору Федоровичу Януковичу, і прем'єру Миколі Яновичу Азарову, і першому віце-прем'єру Андрію Петровичу Клюєву.


Є показовим те, що Володимир Продивус, член Президії та заступник Голови Товариства «Вінничани у Києві», підтримував команду боксерів, адже він сам має за плечима успішну боксерську кар’єру. Тож, Товариство приєднується до привітань, бажає подальших перемог та великих звершень на міжнародних аренах!

 Звертань: 2087
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства