Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Інтерв’ю
13.03.2012 : Винница
Інтерв'ю з вінничанкою Юлією, яка змагається за «Холостяка-2»
Після чотирьох кастингів і 16 тисяч анкет вінничанку Юлію Підгородецьку відібрали до числа 25 претенденток на серце нового „Холостяка” Френсіса Метью. Прем’єра першого випуску ІІ сезону телешоу «Холостяк» розпочалась 8 березня. Тоді ж з 25 дівчат залишилось 15, оскільки «троянду першого враження» отримала не кожна. Юлія продовжила боротьбу. На першу зустріч вона під’їхала верхи.

Насправді у реальності, як поділилась дівчина, перше побачення знімалось два дні.

- До зйомок ти знала, хто холостяк і що він королівської крові?

- Відколи подала заявку-анкету, а це було десь навесні, до осені не знала, хто саме буде головним холостяком країни. Але була впевнена, що організатори проекту будуть шукати найкращого претендента.

- Чому ти придумала виїзд до Френсіса верхи?

- Я дуже люблю коней і катання верхи. А знімальна група допомогла, підтримала мою ідею.

- Що залишилось за кадром?

- Багато чого)))) це ж шоу, до нього нас готували і стилісти і візажисти… Деякі моменти не показали глядачам, як, наприклад, те що я з Френсісом досить приємно і тепло спілкувалась протягом 10 хвилин, а показали лише момент, як Юлія Смірнова завадила. Повністю не показали мою відео-візитку. На ній відзняте наше місто, як я у хорі храму співаю, набережною прогулююсь, граю у боулінг… Усіх дівчат теж побачила лише у день зйомок, до цього на майданчиках лише з п’ятьма конкурентками пересікалась. Ми навіть до Криму у різних потягах і у різний час приїжджали.

- Як одяг обирали? Сперечались зі стилістами?

- Мені хотілось чогось яскравого, але я прислухалась до їх думки і порад. Спеціалісти переконали, що плаття і сам образ дівчини повинен відповідати її внутрішньому світу. До першої зустрічі з Френсісом нас готували кілька днів.

- Яке перше враження справив принц?

- Неперевершене. Він дійсно вихований і усе пройшло, як у казці. Ще й погода нам посприяла. Він елегантно себе поводив з кожною з нас.

- Що незвичного було на першій зустрічі?

- Те, що я маю завойовувати чоловіка, а не він мене. І, звичайно, атмосфера не зовсім приємна. Мене шокувала поведінка претенденток, бо ж він принц і має бути культура поведінки…

- Батьки підтримали твоє рішення знятись у програмі?

- Так. Навіть, брати мене підтримали, коли я встала і пішла, не продовжила провокуючої розмови.

- Чи вдалось подружитись з дівчатами?

- Так, спочатку я думала, що з жодною з них не буду спілкуватись, а зараз навіть потоваришувала з Катею Скрипник, яка перша від холостяка отримала троянду. Хоча дійсно усім нам не сподобалось те, що усе ніби навколо неї крутиться і особливо, що приїхав її батько.

- Чому взагалі ти вирішила взяти участь у програмі «Холостяк»?

- Вірю, що навіть на такому шоу можна знайти своє кохання.

- А якби холостяк не сподобався чи ти йому?

- Про це я не переживаю, бо, можливо, по телебаченню мене побачить той єдиний, з яким і проведу життя.

 Звертань: 1952
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства