Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Персоналії
Лері Вінн
Мiсто: Киев
Телефон: 
E-mail: 
Посада в Товаристві: Член товариства
Український співак.
Народився у Дніпропетровську; згодом сім'я переїхала до Вінниці.

1984 - закінчив у Вінниці Політехнічний інститут

1993 - закінчив Вінницьке музучилище

1994 - узяв псевдонім Лері Вінн

1997 - переїхав до Києва

1999 - одружився на Ксенії, народилася донька Поліна; отримав звання заслуженого артиста України

На професійній сцені з 1990 року. Вперше слухачі дізналися про співака завдяки україномовним синглам «З різних зірок» і «Телефон», які згодом увійшли в перший альбом Лері Вінна, випущений в 1992 році в тісному співробітництві з Євгеном Рибчинським.

У період з 1992 по 1996 рік Лері Вінн став лауреатом багатьох фестивалів: «Слов'янський базар-93, 94», «Вітер зі Сходу», «Нові зірки старого року», «Пісенний вернісаж», і багатьох інших. У цей же період йде плідна робота над альбомом «Ветер с острова дождей», який побачив світ у 1997 році. І приніс сплеск популярності, завдяки пісні «Ветер», яка надовго стала візитною карткою виконавця не тільки в Україні, але й на території країн СНД. Але не тільки цією піснею відомий Лері Вінн, альбом«Ветер с острова дождей» став культовим для професійних музикантів і любителів хорошої музики.

З 1996 по 1999 рік Лері Вінн стає незмінним ведучим та особою музичної програми «Шлягер бо Шлягер».

Участь співака у фестивалі «Слов'янський базар у Вітебську» в 1998 році стає доленосною. Там відбулося знайомство відомого композитора Ігоря Крутого з творчістю популярного виконавця Лері Вінна, яке переросло в укладання контракту компанії «АРС» з виконавцем.

З 1998 року починається новий виток популярності. Знімається кліп на пісню «Ветер», яку співають вже за межами СНД. Вона стає фіналістка московського фестивалю «Пісня-98». Робота з Дніпропетровською студією «OUT» і аранжувальник Андрієм Кірющенко дозволила проявити багатогранний талант Лері Вінна в новій якості модного поп-виконавця. Пісня «Самолет» вихором увірвалася в ефірний простір FM-радіостанцій України, Росії, Білорусії і завоювала лідируючі позиції;

1999 рік - зйомка кліпу на пісню «Самолет» в місті Санкт-Петербург. Зйомка проводилася модним московським режисером Сергієм Кальварскім і оператором Владом Опелянцем. І, знову перемога - ротація кліпу на MTV, «Горячая десятка», «Башня», «Доброе Утро страна» та багатьох інших програмах йде в режимі «Горячий хит».

Але такий сплеск популярності не зупиняє виконавця. Триває робота над новим альбомом. І вже народ співає «Бумажный корабль», «Про Петю и Свету», «Фотографию».
Зараз знято три нових кліпи на пісні "Нарисованная любовь""Знаешь" и "Все ее истории". Готується до виходу новий альбом.

Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства