Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Персоналії
Татусяк Сергій Пилипович
Мiсто: Винница
Телефон: (043) 61-44-41
E-mail: 
Посада в Товаристві: Перший заступник голови Товариства, голова комітету з питань міжнародного співробітництва.
Народився 5-го квітня 1955 року в селі Жабокричка, Чечельницького району, Вінницької області.

Перші кроки у здобутті освіти зробив у Баланівській середній школі, Бершадського району, Вінницької області.

Вищу освіту здобув у 1978 році закінчивши Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського за фахом вчителя фізичного виховання та у 1998 році – Тернопільську академію народного господарства за фахом економіст.
Трудову діяльність розпочав у 1978 р. тренером-викладачем Вінницької ДЮСШ №3.

З 1981 по 1985рр. працював у Вінницькому обкомі ЛКСМУ.

З 1985 року по даний час є головою Вінницької обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

З 1994 по 1997 рік був Президентом акціонерного товариства „Футбольний клуб Нива”. Під його керівництвом в 1996 вінницька „Нива” вперше стала учасником європейського турніру - Кубку володарів Кубків.

З 1997 року працює на керівних посадах в органах місцевого самоврядування та виконавчої ради: 1997 –заступник голови Вінницької обласної Ради, 1998 – заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації – керівник секретаріату, 1999 – заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, з 2001 по 2005 заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації з політико-правових питань.

З жовтня 2005 року – народний депутат України IV скликання, член Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

З жовтня 2006 року обраний президентом корпорації «Укрмостобуд».
З 2011 року - Голова Вінницької обласної Ради

Займає активну громадську позицію. З часу заснування Народно-демократичної партії очолює Вінницьку обласну організацію, яка є найчисельнішою в області. Депутат трьох скликань обласної Ради.

Громадська діяльність:
З 2000 року очолює Вінницьке обласне відділення ТОВ «Україна - Польща», де запроваджений такий метод роботи з закордонними партнерами, як обмін культурним та соціально - економічним досвідом.

В 2007 році, наслідуючи мету розбудови громадського суспільства, засновує та очолює міжнародне громадське товариство «Україна – Польща - Німеччина», метою якого є активне сприяння розвитку і зміцненню дружби та тісного співробітництва народів України, Польщі, Німеччини, задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших інтересів членів товариства.

В 2007 році є одним з ідейних натхненників та організаторів створення Товариства «Вінничани у Києві», займає посаду першого заступника голови Товариства.

Одружений має двох дітей та двоє онуків.

Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства