Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Персоналії
Грінченко Максим
Мiсто: Киев
Телефон: 
E-mail: 
Посада в Товаристві: Член товариства
Народився в 1987 році у місті Вінниця. Закінчив Вінницьке училище культури та мистецтв імені М.Д Леонтовича в класі свого батька, викладача училища О. І. Слюняєва.
Брав участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, де неодноразово здобував звання лауреата і дипломата. У 2007 році став лауреатом III Міжнародного музичного конкурсу імені Миколи Лисенка (м. Київ). Виступав із сольними програмами у Польщі, Німеччині, США, Росії, Білорусії та інших країнах. Стипендіат Міжнародного благодійного фонду В. Співакова (м. Москва).

Нині навчається на 4-му курсі Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського (клас професора А.І. Баженова). Одночасно працює солістом Вінницької обласної філармонії.

В ансамблі з піаністкою Катериною Баженовою-Лебедєвою виступає з 2007 року.

Переможець обласного конкурсу «Людина року» в номінації «Юний талант» 1998, 2003 років.

Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства