Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Персоналії
Ільчук Микола Миколайович
Мiсто: Киев
Телефон: 
E-mail: 
Посада в Товаристві: Заступник голови Товариства, голова комітету з питань культури, освіти і науки
Микола Миколайович Ільчук є директором по роботі з державними органами і відповідає за налагодження співпраці з державними установами України, Росії, Білорусі і Казахстану в області ведення ділової діяльності. Він також відіграє ключову роль в переговорах з державними органами і при відкритті нових представництв Magisters в країнах СНД.

Пан Ільчук володіє всебічним знаннями щодо роботи державних органів. До переходу в Magisters Микола Миколайович працював в державним службовцем в різних установах. Пан Ільчук також працював у Європейського інституту інтеграції та розвитку, неурядовому аналітичному центрі, який спеціалізується на політичних і соціально-економічних дослідженнях.

Микола Ільчук закінчив аспірантуру Академії суспільних наук у Москві і має ступінь кандидата філософських наук. Він також є Заслуженим працівником культури України. Володіє англяйською, російською та полькою мовами.

Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства