Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Анонси
27.01.2020 : Киев
Конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»
Запрошуємо підтримати вінничан.

30 січня відбудеться фінальний етап та церемонія нагородження 13-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», що проводиться Міжнародним благодійним фондом національної пам’яті України у співавторстві із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком вчителя, за участю земляцтв України.

«Товариство «Вінничани у «Києві» опікується одними з фіналістів конкурсу – гурток журналістики Мурованокуриловецької ЗСШ-інтернат І-ІІІ ступенів Вінницької обласної Ради, керівник гуртка Григораш Іванна Іванівна

Конкурсна комісія на чолі з народним артистом України – Олександром Муратовим, визначить з шести фіналістів – переможця та призерів проекту.

Фіналісти отримають грошеві премії та цінні подарунки.

Метою конкурсу є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

У конкурсі, що проводиться вже тринадцятий рік поспіль, взяли участь учні старших класів, студенти, педагоги, молодіжні громадські організації та творчі спілки. Всього було надіслано понад 700 робіт з усіх областей України, надавалися як індивідуальні, так і групові проекти. Щороку найбільшу кількість якісних робіт надсилають з Полтавщини, Донеччини, Черкащини, Закарпаття, Рівненщини, Тернопільщини, Кіровоградщини, Чернігівщини, Волині, Вінниччини.

Вже декілька раз роботи вінницьких студентів та школярів перемагали або займали призові місця в цьому конкурсі.

Церемонія відбудеться в академічній залі Інституту історії НАН України (вул. Грушевського, 4) о 12.00


 Звертань: 1026
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства