Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Анонси
31.01.2020 : Киев
Голова «Товариства «Вінничани в Києві» Володимир Степанович Продивус запрошує земляків відвідати Національну філармонію України
Голова «Товариства «Вінничани в Києві» Володимир Степанович Продивус запрошує земляків відвідати Національну філармонію України.

8 лютого у Національній філармонії України виступить відома українська співачка, народна артистка України (2015), солістка Національної філармонії України, професор Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, лауреат багатьох міжнародних та національних конкурсів, стипендіат Вагнерівського фестивалю у Байройті (Німеччина), лауреат Міжнародної премії імені Г.Сковороди Ольга Чубарева у супроводі симфонічного оркестру Вінницької обласної філармонії під орудою диригента Георгія Куркова.

Початок о 19.00

Зокрема, звучатимуть популярні фрагменти із опер італійських та французьких композиторів. Подаруйте собі вечір насолоди вишуканою класикою!

За безкоштовними квитками звертатись до Секретаріату Товариства до 04.02.2020

 Звертань: 1576
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства