Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Анонси
17.08.2021 : Киев
Презентація проекту «Рушник Єднання».
Запрошуємо земляків.

23 серпня, до 30-річчя Незалежності України, на Співочому полі, за участю всіх земляцтв України, голови КМДА Віталія Кличка та ін., відбудеться презентація проекту «Рушник Єднання».

Підготовлена експозиція рушників з 24 областей України.
Початок заходу: 11.00

«Товариство «Вінничани в Києві» долучились до ідеї створення орнаментів вишитих рушників України.

Рушники вишиті в наш час майстрами з кожного регіону України автентичними місцевими орнаментами, що виникли впродовж історії формування української нації і є генетичним кодом глибокого коріння української культури та соборності України.

Ідея збереження автентичності історично-сформованих вимог та орнаментів кожної області допоможе глибше зануритись в історію національної культури. А об’єднавши вишиті рушники ми відобразимо потужність, соборність і різноманіття української культури.

Голова Товариства Володимир Степанович Продивус залучив до справи відому вінницьку майстриню художньої вишивки Десятко Ларису Іванівну.

Вінницький рушник представлений восьмикутною зіркою. Ця фігура доволі часто трапляється на подільському рушнику у вигляді окремої зірки, групи зірок і у вигляді маленьких зірок як орнаментальний засіб. Поширена по всьому Придністров’ю. те що вона використовується і як орнаментальний засіб («орнамент в орнаменті»), свідчить про її глибоке коріння. Це один з найдавніших і найпоширеніших символів, який сягає далеко за межі України.

Запрошення можна замовити в секретаріаті Товариства 067 185 99 90; 050 411 72 15


 Звертань: 767
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства