Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Преса
27.03.2009 : Винница
~Вінничан у Києві~ очолив екс-викладач педінституту. Газета ~Місто~ №12 від 27.03.2009
Усього в столиці живе більш ніж 300 тисяч наших земляків

Існує дивна закономірність: у Києві на Хрещатику чи у чужій країні ти обов’язково мусиш зустріти земляка, якого в рідному місті давно не бачив. І яка радість з’являється від тієї зустрічі… А ностальгія за малою батьківщиною – не просто слова, її відчувають вінничани, котрі давно уже живуть у столиці, є самодостатніми і займають солідні пости, є авторитетними у своїх професіях і мають бажання допомагати землякам.

— Нам є чим пишатись, — розповідає Василь Рябоконь, який займав високі пости у Вінницькій області, в Кабміні та адміністрації Президента. – Нам приємно зустрічатись, спілкуватись, обговорити, що наше товариство може зробити для молоді, для ветеранів.

За два роки існування товариства «Вінничани у Києві» зроблені конкретні справи: перинатальному центру у Вінницькому центрі матері та дитини подаровано кювез для недоношених дітей, а п’яти військовим частинам Вінниччини подаровано телевізори. Товариство організувало виставки вінницьких художників Людмили Бондар і Анатолія Гайструка у Києві, науковий семінар для головних акушер-гінекологів районів області.

Талановиті діти отримували премії, переможці олімпіад – екскурсії в міста Кам’янець-Подільський та Хотин, декому з випускників вінницьких шкіл земляки сприяли при вступі до вузів, знайшли роботу, допомагали і хворим. Як сказав перший заступник голови товариства Сергій Татусяк, допомагали всім, хто звертався. У планах – чимало конкретного: від стипендій талановитим дітям до висококваліфікованої медичної допомоги, наукових розробок. Приміром, історик за освітою Микола Ільчук збирається реалізувати проект «Спадщина» і відродити історичні та культурні традиції Вінниччини. Голова Наглядової ради «Мостобуду» Володимир Продивус каже, що принципово не буде «світитися», але обіцяє творити конкретні діла в ім’я рідного міста та його мешканців.

Голову товариства «Вінничани у Києві» обирають на два роки. На цьому посту Володимира Крижанівського днями змінив народний депутат Олег Зарубінський. Він зауважив:
— У нашому товаристві є люди, які можуть пожертвувати частину своїх прибутків для малої батьківщини, і це не той випадок, коли на цьому можна заробити. Ми поділимось і матеріальними, і інтелектуальними ресурсами.

У залі було багато знайомих вінничанам осіб: екс-губернатор Григорій Калетнік, підприємець і політик Олександр Шпак, онкохірург і юрист Катерина Тележинська, співак Лері Вінн, журналісти Іван Кокуца і Валентин Войтенко, завідуючий сектором вивчення та аналізу громадської думки управління у зв’язках з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів України Сергій Корнієнко, голова Партії зелених Віталій Кононов, лікар-пульманолог лікарні «Феофанія» Іван М’ясний, працівник Кабміну Федір Романюк та багато інших вихідців з міст і сіл Вінниччини. І всі вони готові допомагати вінничанам…

Любов ДОБРИНСЬКА, http://www.misto.vn.ua/ua/archive/2009-03-27/podii/309

 Звертань: 2887
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства