Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Преса
21.03.2009 : Винница
Інформаційний матеріал для Національного радіо.
Чи можуть політики жити без політики? Виявляється, можуть, що і наочно продемонстрували члени громадської організації «Вінничани в Києві»....

Диктор: Чи можуть політики жити без політики? Виявляється, можуть, що і наочно продемонстрували члени громадської організації «Вінничани в Києві». Розповідає наш кореспондент Олександр Дмитрук.

Кор.: Товариство «Вінничани в Києві» одне із найпотужніших об’єднань земляків, яке не має собі аналогів. Воно гуртує не лише політиків, науковців, бізнесменів, військових, журналістів, людей мистецтва, а й усіх бажаючих, хто не хоче обривати зв’язки із малою Батьківщиною. Про це з гордістю говорив 21 березня на звітно-виборчій конференції 1-й голова товариства, колишній дипломат Володимир Крижанівський.

Кор.: Аби прислужитися рідній стороні, члени товариства за короткий проміжок часу здійснили низку благодійних акцій, серед яких варто відзначити дороговартісний подарунок Вінницькому перинатальному центру. А саме: кувез для недоношених немовлят, який дозволив медикам виходжувати новонароджених вагою від 500 грамів.

Також товариство всіляко підтримує та заохочує переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад, організовує виставки талановитих художників-земляків, до професійних свят нагороджує цінними подарунками спеціалістів різних галузей.
Окрім того, допомога надається усім землякам, хто потребує, скажімо, працевлаштування чи медичного обслуговування. Серед головних благодійників товариства можна назвати Володимира Продивуса та Григорія Калетніка.
На сьогодні триває організована товариством акція «Подаруй сільській бібліотеці книгу».

Цього дня члени товариства обрали нового голову, котрим став народний депутат України Олег Зарубінський. Він, зокрема, зазначив, що попри те, що у товаристві чимало членів різних політичних партій, коли вони збираються до гурту – про політику майже ніхто не говорить. Це є свідченням того, що для вінничан у Києві є справи важливіші за політику.

Олександр Дмитрук, Вінниця, Національне радіо

 Звертань: 2619
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства