Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Преса
20.05.2010 : Киев
Об’єднати вінничани, Газета ~Свобода слова ~, № 13 від 19.05.2010
У День Європи у Вінниці відбулось підписання угоди між Вінницькою обласною адміністрацією, чиновниками, підприємцями і політиками, що входять у Товариство «Вінничани у Києві».

-Політикою діяльності організації, - зазначив народний депутат Олег Зарубінський, - є відстоювання інтересів рідного краю, сприяння інвестиційним, соціально-економічним, культурологічним, мистецтвознавчим проектам.
Товариство «Вінничани у Києві», створене у березні 2007, об’єднує тих, хто народився у Вінницькій області чи певний час проживав на її території.
Кияни, вихідці з Вінницької області, які увійшли в товариство, - підприємці, науковці, медичні працівники, освітяни, військові, депутати, посли, письменники, співаки, журналісти, передові юристи, спортсмени. І всі вони здатні на всеукраїнському рівні відстоювати інтереси Вінниччини в умовах об’єктивно існуючої конкуренції між регіонами.

Зокрема, членами товариства є голова міжнародної організації «Україна-Польша-Німеччина» Сергій Татусяк, перший голова товариства, перший посол незалежної України у Російській Федерації Володимир Крижанівський, олімпійська чемпіонка Наталія Добринська, міністр оборони Михайло Єжель, керівник підприємства «Мостобуд» Володимир Продивус, голова підприємства – виробника алкоголю Володимир Притуляк, доктор медичних наук, професор Світлана Жук, письменник Олег Чорногуз та інші.

Голова комісії з питань освіти, культури та науки Микола Ільчук у своєму виступі розповів про проект товариства «Спадщина», ідея якого – дати шанс кожному населеному пункту стати туристично привабливим, відродити історичні, культурні пам’ятки, що було б не тільки корисно для місцевих жителів, а й приваблювало б гостей з усієї України та з-за кордону. Володимир Демчик представив свою книгу – дослідження рідного краю «Мервин та Мервинчани», повість про рідне село, результат восьмирічного дослідження його історії. Володимир Майстришин висвітлив тему інвестицій – розповів про будівництво та введення в експлуатацію нового заводу, наголосив на важливості використання «зеленого тарифу», розробленого при сприянні вінничан, задля облагородження вінницьких річок, відновлення малої енергетики. Електроенергію, вироблену невеличкими турбінами на малих річках або за допомогою альтернативних джерел енергії, єдина енергетична система України має купувати за подвійним за подвійним тарифом протягом десяти років від початку роботи.

Перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації В. Коровій у своєму виступі передав привітання від голови адміністрації В. Демішкана і, як уповноважена особа, підписав угоду про співпрацю між товариство та обласною. державною адміністрацією, що і стало головною подією засідання.

Завершив зібрання С. Татусяк, який зазначив, що родина вінничан у Києві відбулася, і це є фундаментом для подальшого розвитку співпраці з міжнародним товариством за межами області.Ольга ТОКАЛЕНКО

 Звертань: 2820
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства