Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Преса
19.05.2010 : Винница
Вінничани закликали зробити усе, щоб про їхні села дізналися весь світ, Газета ~20 хвилин ~ № 58, від 18.05.2010
У рамках засідання Товариства «Вінничани у Києві» Микола Ільчук закликав усіх присутніх прославити свої рідні села на весь світ.

-У кожного є своя мала батьківщина. Я хочу, щоб усі люди намагалися прославляти своє село. Піднімайте архіви, шукайте цікаві історичні факти та створюйте музеї – це допоможе вам підняти рідні села та прославити їх на весь світ, - сказав Микола Ільчук.
Підтримав його інший член Товариства, Володимир Демчик, що написав книжку про рідне село.

-Захоплюючись ідеєю просування рідного села, я взявся за написання книги «Мервин та Мервинчани». Тепер вона готова, містить у собі сім розділів та вісім додатків, у яких розповідається історія мого села, - каже Володимир.
Основною метою засідання був звіт перед членами Товариства та підписання угоди з обласною державною адміністрацією про подальшу співпрацю. Під урочисті оплески були підписані два екземпляри : один – для товариства, інший для – адміністрації.

Основна суть угоди – налагодити співпрацю між товариством та адміністрацією. У договорі вказано, що сторони будуть проводити спільні заходи та культурно мистецькі акції, обмінюватися інформацією та всебічно покращувати рівень розвитку області.


Денис ВОЛОШИН

 Звертань: 2540
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства